PimeäSinappi19.10.2018 12:28
1/6
Tämän jälkeen... Voitte vaan kuvitella että elämä turhauttaa!

Yleensä siis ihastun tosi helposti ja se myös yleensä kestää max. 2viikkoa. Kuitenkin parivuotta sitten näin ekan kerran yhen jätkän vaikka nyt leo. Se oli oikeesti varmaa "ihastuminen ensisilmäyksellä". Meni siittä vuos ja alotin mun nykysen harrastuksen missä sekin siis käy. (Leo on muo 2v vanhempi)
Mulla on sen verran huono itsetunto että ei tulis mieleenkään ainakaa selvinpäin sille kertoa että tykkään hänestä. Ollaan siis oltu viimeset puol vuotta sellasis väleissä eträ puhutaa snäpissä, ja treeneissä joudutaa olee joskus pari niin iha molemmille se käy. (ja siis mulle se käy enemmän ku hyvin)

Sit oli tän viikon keskiviikko. Mun sisko sai hyvän idean että ryypätään, ja se kyl houkutteli koska muutenkin oli vähä sellasta paskaa oloo ittellä. Me juotiin ja tulin sellatteeseen känniin että jotkut kohdat yöstä on hämärän peitossa. Me juteltii leon kans niitä ja näitä (ja siis suurinosa viesteistä on tallella snäpin chatis ja wapissa mut alkuillasta juteltiin kuvilla sc niin en voi kaikkea tietää mitä oon puhunu mutta nää mää muistan) No laitoin leolle että "kerron sulle salaisuuden, mä olen vitun kusessa suhun" sit se vaan vastas että "no kivakiva" sitten laitoin vaa jostain kuvan ja tuli vastaus että "Aikasemmin oliskin voinu olla jotain, mutta mulla on säätöö tällähetkellä".

Ja sit se juttu vaa jatku. Ja eb nyt kaikkee edes jaksa kertoa, mutta mm. Laitoin sille moneen kertaan että haluan panna sen kanssa ja että se on ihana ja rakas ja kaikkee vastaavaa. Ja tosissaan se oli ihan messissä niis viesteis. Mm. Laitti mulle wapissa ku sanoin että puhuu tai kertoo jotain mulle. Nii se vaan laitto "mietin eträ jos tuut to-pe yöks meille" tottakai olin iha messis et "jee mielelläni tuun ja haluan panna sun kans" jase vastas että "noni eli tuut".

Mä en tiiä yhtään mitä ajatella ja siis eilen torstaina oli treenit ja yhessä kohtaa olin sen pari ja voitte vaan kuvitella kui nolona sinne menin. Muo turhauttaa se että oon tykänny siittä 2 vuotta ja ku vihdoin kerron nii se säätää jonku muun kans. Miten mä pääsen tästä eroon koska päivittäin ajattelen sitä. En kertonu läheskään kaikkea eli kysykää ihmeessä mitä vaan. (Eb sitren jaksa tänne niitä aikuisia joilla on oma lapsi ja tulee saarnaan että ei sais juua noi nuorena ja oletpas sä ollut hävettävä. Tiiän itekkin sen, ja joo oon 14 ja se jäbä 16)