Tais mennä kunnolla tunteisiin tää ku yhtäkkiä ihastukselt tuli vihreet valoo mut silti ei meinaa oikein tapahtuu mitään. Sit ihastuin uudelleen (tai oon ollu varmaan koko ajan) toiseen ja edelleen tykkään silti tästäkin jonka kaa tilanne ei etene ja kaiken lisäks ennen tätä kaikkea mulla oli jo yks jota rakastin ja rakastan vielki ja nii no. Vittu.
Kaiken tän lisäks menee tunteisiin:
- yks toinen ihastus jota en oikeestaan ajattele edes paljon mutta se taas kävi mielessä tänään ja samantien alko ahdistaa
- se kun muilla menee huonosti
- se kun ei yleensäkään tiiä mitä tehä
- yksinäisyys (vaikka en ole yksin)
- unirytmi
- en näköjään muista mitään enää??
- väsymys vaikka ei väsytä niin että nukahtaisin
- kaikki on aivan vitun totaalisen sekaisin
- kaikki tuntuu niin feikiltä
- haluun takasin siihen hetkeen kun olin mun ihastuksen kaa, en kestä enää tätä, tää koko saatanan viikko menee tunteisiin näköjään
Nyt on niinku perjantai jo enkä ees tiiä mitä oon tehny koko viikon. Must tuntuu niinku oisin vaa nukkunu ja voinu huonosti ja tiistaina olin kyl polilla ja keskiviikkona ryhmäs, tän torstain taas nukuin lähes kokonaan, maanantain taisin myös nukkua ja sit varmaan tein jotain muutaki mut mitään sellast esim kävelyl en oo käyny tai ollu kavereiden kanssa kai ollenkaan, viimeks tais olla sunnuntaina ja sekin meni taas niin helvetin hyvin ku itkin vaan ja vittu jes. Mitä mun elämässä oikeesti tapahtuu, kaikki oli jotenkin suht seesteistä ennen viime viikonloppuu mut sit räjähti koko paska käsiin?