Haullasi “” ei löytynyt yhtään osumaa

Tarkista hakusi ja poista mahdollisia rajausehtoja

päivänmakkara14.4.2018 21:56
1/8
Pelottaa että joudun lopettaa e-pillerit

Elikkä.
Oon syönyt kohta 6kk stefaminelle pillereitä (vissiin samaa tavaraa kuin yaz merkkiset) koviin menkkakipuihin ja on toimineet tosi hyvin niihin, menkat helpottuneet tosi paljon.

Nyt kuitenkin ollut huonoa oloa josta ainakin osan voi suoraa yhdistää pillereihin (lumepäivien jälkeen),pillereiden aloittamisen jälkeen pienikin hermostuminen on aiheittanut jonkin sorttista vatsan vääntöä myös, mutta sehän ei välttämättä pillereistä johdu?

Ja no nyt täällä vessan lattialla oksetuksen kourissa huolin että jos pillerit ei sovikkaan mulle, joudunko palaamaan kivuliaisiin viikon menkkoihin joihin ei särkylääke meinaa auttaa. Erityisesti epätoivoa lisää että sain buranasta jonkun vatsahaavan (tai no oireet täsmäs mutta ei kestänyt niin kauaa että oltaisiin tähystyksellä todettu)koska sitä menkkoihin söin, eli särkylääkkeisiin en tosiaan haluaisi palata.

Ois kiva kuulla jos on ollut tällaista ongelmaa että miten on ratkennut?