Varjoviikuna18.4.2020 10:59
1/6
K-POP -roolipeliii lol

Heips, oon 20-vuotias muikkeli, joka on pitäny melko pitkän tauon roolaamisesta ja haluis sit roolailla vaikkapa Whatsappin tai muunkin välityksellä :D Karanteenielämä alkaa tuntua ja aika käydä pitkäksi ni ois kivaa jotain järkevää tehä lol.

Roolaisin mieluiten Monsta X:n jäsenillä ja homopareilla, mutta voidaan toki katsella muitakin korealaisia bändejä tai artisteja (tai miksei myös naispuolisiakin henkilöitä).
Mulla on kertynyt roolaamisesta kokemusta monen vuoden ajalta (miss u gosupermodel lol), joten ois toivottavaa, et sul ois jonkinlaista kokemusta roolipelaamisesta ja kielioppiasiat jokseenkin hallussa :-)

Ois toki kiva, jos oisit täysi-ikäine, mutta jos täytät yllämainitut vaatimukset ni annan alaikäisyytesi ehkä anteeksi

Iha vaa rohkeesti viestiä tänne laittelemaan!